Laser Tag pro 6 osob

OBJEDNAT

laser-tag-uvod

Cena: 1.650Kč/6osob/1hod

Sportovní aktivita pro všechny bez ohledu na věk nebo pohlaví. Až šest hráčů je na 4x 15 minut uzavřeno do zatemněné arény, kde se jeden snaží druhého zasáhnout speciálně upravenou zbraní vysílající radiosignál. Jedná se o akční střeleckou hru.Vše probíhá ve speciálně upravené aréně, která je na míru šitá všem, kteří mají chuť zažít neobvyklou dávku zábavy a adrenalinu. Jedna hra trvá 15 minut, během kterých je jedinou jistotou vaše zbraň. Úkolem je zasáhnout soupeře a přežít. Pokud se ptáte na svou bezpečnost, nemusíte mít žádné obavy. Aréna je upravena tak, aby eliminovala rizika úrazu v nejvyšší možné míře. Jak si hru představit: Temná aréna v pouličním stylu, překážky na každém druhém kroku, nervy na dranc a tep kolem 150/minutu. Před začátkem boje dostane každý hráč vlastní armádní helmu a speciální zbraň. Zbraň je neobvyklá v tom, že namísto kulek budete po soupeři střílet laserový paprsek. Pokud zasáhnete správná místa, stáváte se vítězem nebo alespoň na chvíli. Hru Laser Tag lze hrát celoročně. Termín čerpání zážitku nutno objednat alespoň 2 dny předem.
Hráči ke hře dostanou: zbraň, hrací helmu a ochranné brýle. Sportovní oblečení, které se do arény doporučuje, si hráči musí přinést sami.
Lokalita: České Budějovice
Cena: 1.650Kč
Cena zahrnuje: vstup pro 6 osob na 60 minut (4 hry Laser Tag) + nealkoholické nápoje

Více info

Laser Tag pro 8 osob

OBJEDNAT

Cena: 2.150Kč/8osob/1hod

Sportovní aktivita pro všechny bez ohledu na věk nebo pohlaví. Až osm hráčů je na 4x 15 minut uzavřeno do zatemněné arény, kde se jeden snaží druhého zasáhnout speciálně upravenou zbraní vysílající radiosignál. Jedná se o akční střeleckou hru. Vše probíhá ve speciálně upravené aréně, která je na míru šitá všem, kteří mají chuť zažít neobvyklou dávku zábavy a adrenalinu. Jedna hra trvá 15 minut, během kterých je jedinou jistotou vaše zbraň. Úkolem je zasáhnout soupeře a přežít. Pokud se ptáte na svou bezpečnost, nemusíte mít žádné obavy. Aréna je upravena tak, aby eliminovala rizika úrazu v nejvyšší možné míře. Jak si hru představit: Temná aréna v pouličním stylu, překážky na každém druhém kroku, nervy na dranc a tep kolem 150/minutu. Před začátkem boje dostane každý hráč vlastní armádní helmu a speciální zbraň. Zbraň je neobvyklá v tom, že namísto kulek budete po soupeři střílet laserový paprsek. Pokud zasáhnete správná místa, stáváte se vítězem nebo alespoň na chvíli. Hru Laser Tag lze hrát celoročně. Termín čerpání zážitku nutno objednat alespoň 2 dny předem.
Hráči ke hře dostanou: zbraň, hrací helmu a ochranné brýle. Sportovní oblečení, které se do arény doporučuje, si hráči musí přinést sami.
Lokalita: České Budějovice
Cena: 2.150Kč
Cena zahrnuje: vstup pro 8 osob na 60 minut (4 hry Laser Tag) + nealkoholické nápoje

Více info

Laser Tag pro 10 osob

OBJEDNAT

Cena: 2.600Kč/10sob/1hod

Sportovní aktivita pro všechny bez ohledu na věk nebo pohlaví. Až deset hráčů je na 4x 15 minut uzavřeno do zatemněné arény, kde se jeden snaží druhého zasáhnout speciálně upravenou zbraní vysílající radiosignál. Jedná se o akční střeleckou hru.Vše probíhá ve speciálně upravené aréně, která je na míru šitá všem, kteří mají chuť zažít neobvyklou dávku zábavy a adrenalinu. Jedna hra trvá 15 minut, během kterých je jedinou jistotou vaše zbraň. Úkolem je zasáhnout soupeře a přežít. Pokud se ptáte na svou bezpečnost, nemusíte mít žádné obavy. Aréna je upravena tak, aby eliminovala rizika úrazu v nejvyšší možné míře. Jak si hru představit: Temná aréna v pouličním stylu, překážky na každém druhém kroku, nervy na dranc a tep kolem 150/minutu. Před začátkem boje dostane každý hráč vlastní armádní helmu a speciální zbraň. Zbraň je neobvyklá v tom, že namísto kulek budete po soupeři střílet laserový paprsek. Pokud zasáhnete správná místa, stáváte se vítězem nebo alespoň na chvíli. Hru Laser Tag lze hrát celoročně. Termín čerpání zážitku nutno objednat alespoň 2 dny předem.
Hráči ke hře dostanou: zbraň, hrací helmu a ochranné brýle. Sportovní oblečení, které se do arény doporučuje, si hráči musí přinést sami.
Lokalita: České Budějovice
Cena: 2.600Kč
Cena zahrnuje: vstup pro 10 osob na 60 minut (4 hry Laser Tag) + nealkoholické nápoje

Více info