Laser Tag + Case Room pro 2 až 6 osob

 

Objednávka: Balíček Laser Tag + Úniková hra pro 2 až 6 osob
  1. (povinné pole)
  2. (povinné pole)
  3. (povinné pole)
  4. (povinné pole)
  5. (povinné pole)
  6. (váš kontaktní email)
  7. (váš kontaktní email)
  8. (povinné pole)
 

Cena: 1.900 Kč pro 2 až 6 osob

Laser Tag – Sportovní aktivita pro všechny bez ohledu na věk nebo pohlaví. 2 až 6 hřáčů je uzavřeno do zatemněné arény, kde se jeden snaží druhého zasáhnout speciálně upravenou zbraní vysílající radiosignál. Jedná se o akční střeleckou hru. Vše probíhá ve speciálně upravené aréně, která je na míru šitá všem, kteří mají chuť zažít neobvyklou dávku zábavy a adrenalinu. Jedna hra trvá 15 minut, během kterých je jedinou jistotou vaše zbraň. Úkolem je zasáhnout soupeře a přežít. Pokud se ptáte na svou bezpečnost, nemusíte mít žádné obavy. Aréna je upravena tak, aby eliminovala rizika úrazu v nejvyšší možné míře. Jak si hru představit: Temná aréna v pouličním stylu, překážky na každém druhém kroku, nervy na dranc a tep kolem 150/minutu. Před začátkem boje dostane každý hráč vlastní armádní helmu a speciální zbraň. Zbraň je neobvyklá v tom, že namísto kulek budete po soupeři střílet laserový paprsek. Pokud zasáhnete správná místa, stáváte se vítězem nebo alespoň na chvíli.
Hráči ke hře dostanou: zbraň, hrací helmu a ochranné brýle. Sportovní oblečení, které se do arény doporučuje, si hráči musí přinést sami.
Úniková hra Case Room – akční strategická úniková hra pro 2 hráče, jenž jsou uzavřeni na 60 minut v místnosti, kde je jejich úkolem řešit připravené hádanky, pomocí kterých se postupně dostanou ke klíči, který jim otevře cestu z místnosti. Hra otestuje vaše teamové schopnosti a logické uvažování. Byť místnost, ve které hra probíhá, vypadá jako kterákoliv jiná, opak je pravdou. V prostoru jsou ukryty hádanky a rébusy, po jejichž úspěšném vyřešení zjistíte, kdo je hledaným pachatelem. Hra ve světě není žádnou novinkou a v Česku začíná být velmi oblíbenou formou zábavy pro skupiny přátel, rodiny nebo kolegy.
Hra je pro dva až šest lidí, bez ohledu na věk a pohlaví. Zpravidla se však doporučuje minimální věk 15 let, neboť řešení hádanek není nejjednodušší. Lze hrát celoročně. Termín čerpání zážitku nutno objednat alespoň 2 dny předem. Osoby mladší 18 let musí předložit písemný souhlas zákonného zástupce.
Lokalita: České Budějovice
Cena: 1.900 Kč pro 2 až 6 osob
Cena obsahuje: dvě hry Laser Tag a 60 minut Únikové hry Case Room

Více info