Balíček Laser Tag + Úniková hra pro 2 až 6 osob

OBJEDNAT

DSC_4426

Cena: 1.900Kč

Laser Tag – Sportovní aktivita pro všechny bez ohledu na věk nebo pohlaví. 2 až 6 hřáčů je uzavřeno do zatemněné arény, kde se jeden snaží druhého zasáhnout speciálně upravenou zbraní vysílající radiosignál. Jedná se o akční střeleckou hru. Vše probíhá ve speciálně upravené aréně, která je na míru šitá všem, kteří mají chuť zažít neobvyklou dávku zábavy a adrenalinu. Jedna hra trvá 15 minut, během kterých je jedinou jistotou vaše zbraň. Úkolem je zasáhnout soupeře a přežít. Pokud se ptáte na svou bezpečnost, nemusíte mít žádné obavy. Aréna je upravena tak, aby eliminovala rizika úrazu v nejvyšší možné míře. Jak si hru představit: Temná aréna v pouličním stylu, překážky na každém druhém kroku, nervy na dranc a tep kolem 150/minutu. Před začátkem boje dostane každý hráč vlastní armádní helmu a speciální zbraň. Zbraň je neobvyklá v tom, že namísto kulek budete po soupeři střílet laserový paprsek. Pokud zasáhnete správná místa, stáváte se vítězem nebo alespoň na chvíli :-)

Hráči ke hře dostanou : zbraň, hrací helmu a ochranné brýle. Sportovní oblečení, které se do arény doporučuje, si hráči musí přinést sami.

Úniková hra Case Room – akční strategická úniková hra pro 2 až 6 hráčů, jenž jsou uzavřeni na 60 minut v místnosti, kde je jejich úkolem řešit připravené hádanky, pomocí kterých se postupně dostanou ke klíči, který jim otevře cestu z místnosti. Hra otestuje vaše teamové schopnosti a logické uvažování. Byť místnost, ve které hra probíhá, vypadá jako kterákoliv jiná, opak je pravdou. V prostoru jsou ukryty hádanky a rébusy, po jejichž úspěšném vyřešení zjistíte, kdo je hledaným pachatelem. Hra ve světě není žádnou novinkou a v Česku začíná být velmi oblíbenou formou zábavy pro skupiny přátel, rodiny nebo kolegy.

Hra je pro dva až šest lidí, bez ohledu na věk a pohlaví. Zpravidla se však doporučuje minimální věk 15 let, neboť řešení hádanek není nejjednodušší. Osoby mladší 18 let musí přinést podepsaný písemný souhlas zákonného zástupce.

Lokalita: České Budějovice

Termín:  lze hrát celoročně. Termín čerpání zážitku nutno objednat alespoň týden předem.

Cena: 1.900Kč (Balíček obsahuje  dvě hry Laser Tag a 60 minut Únikové hry Case Room pro 2 až 6 osob)

Více info