1) Vyberte zážitek

Vyberte si zážitek z naší nabídky. Pokud chcete zážitek darovat a nejste si jisti jeho výběrem, zvolte univerzální poukaz a zadejte jeho cenovou výši. Obdarovaný si pak bude moci zážitek vybrat sám. Nebo nám zavolejte a my Vám rádi poradíme.

2) Objednejte zážitek

Klikněte na tlačítko Objednat u Vámi zvoleného zážitku a vyplňte objednávkový formulář.
V objednávkovém formuláři vyberte i způsob doručení a platby dárkového poukazu. Pokud chcete dárkový poukaz doplnit o Vaše přání, napište jej do pole Požadovaný text.

3) Uhraďte zážitek

Uhraďte zážitek dle Vámi zvoleného způsobu platby. Při bankovním převodu zaplaťte na účet vedený u ČSOB bank, a.s., číslo účtu 231917625/0300, a to pod správným variabilním symbolem, jenž je uveden na faktuře zaslané na Vámi uvedený email společně s dalšími podmínkami platby. Při zaslání na dobírku je k ceně poukazu připočítáno dobírečné. Zaplatíte při jeho převzetí. V případě volby zaslání zážitku jiným způsobem než doporučenou zásilkou od České pošty, Vám bude k ceně poukazu připočítáno poštovné dle platného ceníku dopravce (EMS, expresní doprava atd.)

4) Převezměte zážitkový poukaz

Dle Vašeho výběru doručení Vám bude na Vámi udanou adresu zaslán poukaz. Uvnitř obálky najdete zážitkový poukaz a průvodní dopis s popisem zážitku včetně bližších informacích pro jeho uskutečnění. Pokud si nepřejete zážitkový poukaz zaslat poštou a zvolili jste v objednávkovém formuláři zaslání zážitku on line, bude Vám zážitkový poukaz včetně průvodního dopisu zaslán po jeho plném uhrazení na Vámi uvedený email (obvykle v den připsání platby na účet zprostředkovatele).